Oferujemy szeroki zakres usług tworzenia mobilnych internetowych stron i programowania aplikacji mobilnych. Dzięki nam uzyskasz dostęp do bardzo dynamicznie rosnącej grupy użytkowników smartfonów i tabletów!

Strony mobilne

Strony mobilne

Musisz mieć świadomość, że nie każda "tradycyjna" strona internetowa poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Niebiezpieczne jest również przeładowanie strony www na smartfony i tablety grafiką, zbyt skomplikowaną nawigacją czy rozbudowaną strukturą. Wszystko to utrudnia przeglądanie serwisu internetowego na urządzeniach mobilnych.

Warto być przygotowanym na odwiedziny internautów, którzy oczekują strony mobilnej dopasowanej do swojego urządzenia przenośnego. A tych jest coraz więcej. Zadbaj o wygodę Klientów i o to, aby mogli sprawnie pozyskać informacje na temat Twojej firmy i Twoich produktów czy usług.

Zaprojektujemy dla Ciebie witrynę mobilną przy wykorzystaniu głębokiej wiedzy i doświadczenia. Nie czekaj i wyprzedź konkurencję.


Zamów wycenę

Dlaczego to tak ważne mieć dostosowaną do ekranów smartfonów i tabletów stronę internetową? Jeśli Twoja witryna nie jest zbudowana jako RWD, czyli Responsive Web Design (projekt strony responsywnej), wówczas odwiedzający Cię potencjalni klienci będą musieli powiększać ją i oglądać "kawałkami". W najlepszym razie (bardziej wytrwali) poirytują się, a w najgorszym (większość osób) - wyjdą z witryny bez poznawania jej zawartości. Szkoda ryzykować - warto zmienić szablony stron internetowych na responsywne i prezentować swoją witrynę w formacie dopasowanym do smartfona i tableta. Pomożemy Ci w tym.